Hotel Alfred

ubytovanie Karlovy Vary
 

*** Hotel Alfred / ubytovanie Karlovy Vary

Hotel Karlovy Vary Alfred

Hotel Alfred -novo zrekonštruovaný hotel s tichou, takmer rodinnou atmosférou sa nachádza v obchodnom centre mesta Karlovy Vary. Hoci hotel zdobí "len" tri hviezdy, nájdete v ňom komfort a služby, ktoré znamenajú výrazne vyššiu úroveň.

Hotel Alfred v Karlových Varoch má pre svojich hostí pripravené nadštandardne vybavené izby, príjemnú kaviareň, ktorá je vhodná aj pre firemné akcie. Každý deň je k dispozícii suchá sauna, para, solárium či možnosť uvoľňujúcej masáže. V rámci celého hotela môžete využívať WiFi pripojenie k internetu a to úplne zadarmo.

Karlovy Vary ubytovanie
Hotel Alfred v Karlových Varoch disponuje kapacitou 33 lôžok a vybrať si môžete: 3x jednoposteľová izba, 9x dvojlôžková izba klasik (izby Twin nie sú k dispozícii) alebo 3x Apartmán - obývacia izba a spálňa (4 lôžka). 

Vybavenie izieb
- Izby hotela Alfred Karlovy Vary sú štandardne vybavené vlastným sociálnym zázemím so sprchovacím kútom. Kozmetický balíček pre prvú noc. Uteráky a osušky. Minibar. Rýchlovarná kanvica na prípravu horúcich nápojov. Televízor so satelitným príjmom a DVD prehrávačom (iba v apartmánoch alebo na vyžiadanie). Trezor a WiFi pripojenie k internetu ZADARMO.

Izby hotela Alfred Karlovy Vary sú pre Vás v deň príchodu pripravené od 14.00 hod V deň odchodu, prosíme o uvolnenie izieb do 11.00 hod. Oneskorené príchody (po 18.00 hod) oznámte prosím personálu na recepcii hotela.

Karlovy Vary hotel Alfred stravovanie
V rámci ubytovania je pre Vás v hoteli Alfred v Karlových Varoch každý deň pripravená raňajky, ktorá je zahrnutá v cene ubytovania. Pre ďalšie stravovanie môžete využiť hotelovú reštauráciu s príjemným posedením, milou obsluhou a so širokou ponukou pre všetkých gurmánov.

Hotel Alfred Karlovy Vary služby
Wellness - Celý priestor sauny (pre 2 osoby) a odpočivárne je samostatný a zaistí Vám po celú dobu Vášho pobytu dokonalé súkromie. K dispozícii sú Vám zdarma uteráky, prestieradlá a župany. Možnosť objednať si občerstvenie. Saunu, paru, solárium či masáž môžete objednávať priamo na recepcii hotela. Wellness hotela Alfred je v prevádzke denne od 9 do 21 hodín.
Firemné akcie - V hoteli Alfred Karlovy Vary je pre Vás pripravené zázemie pre organizovanie malých firemných akcií a meetingov.

Pobyt v kúpeľoch Karlovy Vary hotel Alfred
V rámci svojho pobytu v meste Karlovy Vary môžete okrem služieb hotela Alfred svoj voľný čas venovať návšteve zaujímavých miest najväčšieho kúpeľného mesta Českej republiky alebo jeho okolí. Tip - Múzeum Becherovky, skláreň Moser, Podzemie Vrídla, Vianočný dom umiestnený v renovovanom zámočku v Doubí.

Hotel Karlovy Vary Alfred - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Karlovy Vary Alfred - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Alfred - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Alfred - k dispozícii letná terasaHotel Karlovy Vary Alfred - k dispozícii kavareňHotel Karlovy Vary Alfred - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Alfred - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Alfred - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Alfred - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: